Firma EviMed powstała w 2017 r by świadczyć usługi fizjoterapeutyczne dla pacjentów objętych chorobami przewlekłymi Sm, SLA, po endoplastyce stawu biodrowego i wszystkich którzy wymagają wsparcia raki i wiedzy fizjoterapeuty.

Z uwagi na fakt iż wszyscy moi pacjenci wymagają zaopatrzenia w sprzęty umożliwiające samodzielność powstał projekt by 2021 r uruchomić sklep medyczny, który prężnie rozwija się dla dobra wszystkich z bliska i z daleka.

Jako fizjoterapeutka a zarazem jako mama napotkałam na potrzebę dalszego kształcenia i z uwagi na niepełnosprawność mojego dziecka. w 2013 r zajęłam się diagnostyką i terapią wkładkami ortopedycznymi. Pomogłam swoim dzieciom, pomagam już wielu dzieciom oraz dorosłym. Kształtujemy stopy od najmłodszych lat, wspieramy koślawe kolanka i stópki by z czasem dziecko mogło swobodnie biegać i bawić się. Dorośli to pacjent któremu dzięki dobrze dobranym wkładkom ortopedycznym likwidujemy bóle stóp kolan i kręgosłupa.

Pomóc w zakresie tak szerokim jak tylko my mamy na to wpływ – jeśli to możliwe to wprowadzić w ruch i nauczyć chodzić ! Jeśli to możliwe – nauczyć Biegać !
A jeśli przeszkody na to nie pozwolą to zaopatrzyć w sprzęt, który ma pomóc osiągnąć jak najwięcej.

Wybór szkoły to nie przypadek.

Z zawodem fizjoterapeuty zapoznałam się już wcześnie dzięki założycielom toruńskiej fizjoterapii Antoninie i Witoldowi C.

Podobała mi się ta praca i wrosła we mnie chęć działania na rzecz innych.., ponadto zawsze lubiłam być aktywna, a ten zawód to działanie właśnie przez ruch.

W szkole oraz po ukończeniu AWF Poznań już w trakcie pracy korzystałam z wiedzy naszych bydgoskich autorytetów , którzy byli dla mnie wzorem i odkrywali coraz to nowe możliwości i sposoby pracy. Wiele kursów i szkoleń to początkowo inspiracja innych, z czasem znalazłam swoją drogę.

about-us-img

Paca z seniorami na początek - praca przy łóżku pacjenta zaraz po szpitalu – korzystają z wózków , balkoników i innych pomocnych sprzętów.

Pacjent w średnim wielu ma kłopoty z urazami i bólami kręgosłupa dla nich stabilizatory i poduszk

Dzieci – to wkładki ortopedyczne oraz burty i inny specjalistyczny sprzęt.

W trakcie rozwoju zawodowego zauważyłam, że wkładki ortopedyczne czasem są drugoplanowe szczególnie u dzieci. Szkolenia w firmie ortoped Mława – AURELKA dały mi kompetencje do doboru obuwia na indywidualne zamówienie. Jesteśmy jedyni w województwie którzy zajmują się tak trudnym zagadnieniem. Cieszymy się że możemy pomóc.

Prywatnie uwielbiam ruch -spływy kajakowe wycieczki rowerowe, pływanie, narty i chodzenie po górach. Zarażam moimi zainteresowaniami dzieci by wspólnie rodzinnie wesoło i zdrowo spędzać czas.

Pozdrawiam wszystkich
Ewelina Fryc- Antowska
mgr fizjoterapii PWZ 49156