Szkolenie jak otworzyć sklep medyczny

Planujesz inwestycję w nowy biznes, ale nie do końca wiesz, jak się za to zabrać i chciałbyś, aby ktoś wytłumaczył niuanse, które pokażą Ci jak otworzyć sklep medyczny krok po kroku? Oferujemy praktyczny kurs, który pomoże w osiągnięciu tego celu!

Pomożemy Ci zweryfikować oferty na rynku – zasady franczyzy, zasady sklepu partnerskiego i zastanowić się, które z rozwiązań będzie odpowiadało Twoim wymaganiom oraz potrzebom. Podczas szkolenia oferujemy także zapoznania się z wyrobami medycznymi na podstawie ok. 2000 produktów z asortymentu prowadzonego przez nasz sklep medyczny EviMed.

Jak otworzyć sklep medyczny krok po kroku?

Zastanawiasz się nad procedurami NFZ i chcesz wiedzieć:

 • jak poradzić sobie z procedurami NFZ?
 • jaki sprzęt jest potrzebny by otworzyć sklep medyczny?
 • jaki budżet trzeba zaplanować na otwarcie sklepu medycznego?
 • gdzie szukać funduszy?
 • jakie dobrać produkty (wyroby) do otwieranego sklepu?

Nasz kurs przeprowadzi Cię przez te elementy krok po kroku!

Pokażemy Ci procedury na przykładach — zdobędziesz zarówno wiedzę teoretyczną, jak i praktyczną. Dowiesz się jaki sprzęt IT i inne programy są potrzebne do otwarcia sklepu medycznego. Dodatkowo wytłumaczymy następujące zagadnienia: jak wdrożyć procedurę w NFZ, jak rozliczać się z NFZ i jak wprowadzać nowe produkty do już posiadanej umowy.

Poznasz także program księgowy oraz platformę NFZ do realizacji zleceń oraz comiesięcznych rozliczeń. Poznasz niuanse prowadzenia sklepu medycznego, poznasz opłacalność biznesu, poznasz nasze know-how, dzięki któremu osiągnęliśmy sukces i dzięki któremu EviMed jest rozpoznawalną marką.

Kurs do sklepu medycznego – jak działać?

Zbudujesz swoją lokalną markę pracując pod swoim szyldem (lub franczyzą) na bazie doświadczenia przekazanego podczas szkolenia. Kurs do sklepu medycznego pozwoli Ci na zapoznanie się z tym, jak krok po kroku prowadzić i otworzyć tego rodzaju biznes. Oczywiście wyroby/produkty, które zechcesz w nim sprzedawać dobierasz samodzielnie. Nikt nie narzuca asortymentu, który masz w nim umieścić. Nasz kurs pokaże Ci jak to “funkcjonuje od środka” na przykładzie EviMed- przekażemy swoje know-how.

Szkolenie obejmuje wyroby medyczne (zapoznania się z nimi na podstawie naszego asortymentu ok. 2000 szt.), konfiguracja sprzętu na indywidualne zamówienie, formalności dotyczące procedur działania, podpowiedzi względem otworzenia placówki (w tym również kwestii oferty franczyzy czy zasady sklepu partnerskiego), analizę Twojego rynku, praktyczną realizację zleceń i to wszystko tłumaczone w sposób poparty przykładami.

Ostatni dzień szkolenia to praktyczna obsługa klienta w naszym sklepie Co więcej, po odbytym kursie, w zależności od potrzeb, istnieje możliwość podpisana umowy partnerskiej krótkoterminowej dotyczącej wsparcia merytorycznego oraz technicznego, byś czuł się bezpiecznie z możliwością korzystania z naszych wypracowanych umów biznesowych z wszystkimi dostawcami.

Jeśli uznasz że potrzebujesz – otworzymy dla Ciebie Twój własny sklep medyczny – stworzymy umowę do NFZ, wprowadzimy wybrany przez Ciebie asortyment, przygotujemy Twój lokal na kontrolę NFZ.

Podsumowując w trakcie kursu nauczymy Ciebie jak otworzyć swój sklep medyczny, jak obsługiwać program NFZ, jak obsługiwać całą umowę NFZ, jak szybko zbudować silna własną markę na Twoim lokalnym rynku.

Program szkolenia obejmuje

 • analizę twojego rynku
 • rentowność, szacowanie zysków, budżet
 • szkolenie – wymogi stawiane przez NFZ, rozporządzenia
 • szkolenia z pełnej obsługi programu NFZ – otwarcie sklepu medycznego, comiesięczne rozliczenia umowy z NFZ , aneksy do umowy
 • Kody NFZ – pomocnicze i ortopedyczne; co się pod nimi kryje
 • szkolenie z pełnej obsługi programu do realizacji zleceń NFZ
 • szkolenie z programu sprzedażowego i kasy fiskalnej
 • szkolenie ze sprzętu medycznego – dostosowanie do pacjenta
 • szkolenie ze sprzętu ortopedycznego na indywidualne zamówienie – wybrane produkty
 • know-how EviMed

Jeśli zainteresowała Cię nasza oferta szkolenia lub chcesz o coś dopytać, to prosimy o kontakt telefoniczny bądź mailowy.

500 146 148

Ewelina Fryc-Antowska

mgr fizjoterapii